A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Wynajem i dzierżawa kserokopiarek – dlaczego warto

Wielu właścicieli nowych firm zastanawia się, czy do swojego przedsiębiorstwa lepiej kupić, czy wynająć lub wydzierżawić potrzebny sprzęt? Tego typu usługi dotyczą sporej ilości urządzeń, w tym także kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Czy jednak warto z nich korzystać?

Obawy przed wynajmem i dzierżawą, czyli własne jest najlepsze

W Polsce nadal powszechne jest myślenie, że wynajmowanie i dzierżawa są gorszymi opcjami niż np. branie kredytu, by kupić samochód, mieszkanie, czy wyposażenie firmowe. Na szczęście z roku na rok ta sytuacja się zmienia. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość usług wynajmu i dzierżawy.

Jedną z największych obaw, która wstrzymuje ludzi przed wynajmem i dzierżawą kserokopiarek oraz innych sprzętów, jest wątpliwość co do sprawności tych urządzeń. Te obawy najczęściej są bezzasadne.

Firma A4 Polska oferuje wynajem i dzierżawę sprzętu wysokiej jakości. Staramy się maksymalnie podnosić jakość świadczonych usług, dlatego dbamy, by urządzenia, które oferujemy, odpowiadały wysokim wymaganiom naszych klientów. Systematycznie sprawdzamy stan oferowanych przez nas urządzeń, sprawnie naprawiamy usterki i dokonujemy wymian zużytych części na nowe.

Mały budżet, wysoka jakość

Zwłaszcza początkujące firmy lub te, które nie mają ustabilizowanego budżetu, powinny skorzystać z usług wynajmu lub dzierżawy. Takie rozwiązanie jest korzystne pod względem finansowym i nie niesie za sobą dużego ryzyka jak np. wzięcie kredytu lub pożyczki.

Decydując się na dzierżawę lub wynajem kserokopiarek, najlepiej skorzystać z najlepszego sprzętu renomowanych marek. Firma A4 Polska zapewnia urządzenia najwyższej jakości cenionego na całym świecie producenta Konica Minolta.

Serwisowanie – nie na Twojej głowie!

Niezwykle istotną zaletą wynajmu i dzierżawy kserokopiarek z punktu widzenia młodych przedsiębiorców jest brak zmartwień dotyczących eksploatacji urządzeń i ich gwarancji. Decydując się na skorzystanie z tych usług, właściciel firmy po zgłoszeniu do serwisu usterki może być pewny, że w krótkim czasie serwisant dostarczy do firmy w pełni sprawny sprzęt. Dzięki temu będzie miał zawsze w 100% działające urządzenia.

Wynajem i dzierżawa sprzętu jest usługą niezwykle pożyteczną. Przedsiębiorcy mają szansę dzięki niej korzystać z najwyższej jakości urządzeń, a jednocześnie nie obciążać finansowo swoich firm. Taka oszczędność i przedsiębiorczość mogą szybko przynieść pozytywne rezultaty.

Leave A Comment