A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Urządzenia wielofunkcyjne do biura? Tylko z Konica Minolta Bizhub

Wybór odpowiednich urządzeń do biura to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, które nie mają potrzebnej wiedzy technicznej. Istnieje jednak marka, która gwarantuje zawsze najwyższą jakość produktu, wielofunkcyjność urządzeń i ich długą żywotność. To Konica Minolta Bizhub – wiodący producent kserokopiarek, drukarek i innych sprzętów biurowych. Dziś przedstawiamy najpopularniejsze urządzenia tej firmy, które doskonale sprawdzą się w każdym biurze.

Konica Minolta Bizhub C258

To urządzenie wielofunkcyjne doskonałe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Znakomicie łączy w sobie funkcje drukarki i kserokopiarki. Dzięki niemu mamy możliwość drukowania w czerni i kolorze z prędkością 25 stron A4 na minutę. Ponadto sprzęt posiada wysoką pojemność papieru, zapewnia bardzo dobrą jakość kopii i wydruku.

Dużym atutem urządzenia jest jego ekonomiczność. Oszczędnie zarządza zasobami oraz ogranicza koszty, a do tego jest energooszczędne i chroni środowisko naturalne. Jeśli więc zależy Ci, by uzyskać doskonały wydruk jak najniższym kosztem to Konica Minolta Bizhub C258 jest propozycją dla Ciebie.

Konica Minolta Bizhub C224e

Druga z dzisiejszych propozycji dedykowana jest przedsiębiorstwom, którym zależy nie tylko na wysokiej jakości, ale przede wszystkim dużej prędkości wydruku i kopii. Konica Minolta Bizhub C224e to gwarantuje. Kseruje bowiem i kopiuje 22 stron A4 w czerni i kolorze. Ma możliwość obsługi także formatu A3 z prędkością 14 kopii na minutę. Ponadto dysponuje nowoczesnym 9-calowym kolorowym panelem dotykowym z funkcją „multi-touch”, który znakomicie ułatwia użytkowanie. Do tego sprzęt posiada pojemność na 500 + 500 arkuszy oraz 150 arkuszy z podajnika ręcznego. Dzięki obecności karty sieciowej, bez problemu podłączymy go do sieci.

Jeśli któreś z urządzeń szczególnie przypadło Ci do gustu, skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci w wyborze odpowiedniego do Twoich potrzeb sprzętu biurowego. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą wynajem urządzeń, serwisowanie oraz zapewnienie sprzętu zastępczego w przypadku awarii. Prowadzimy też regularny monitoring, który w dużej mierze ogranicza ilość przymusowych napraw.

Leave A Comment