A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Promocje w A4 Polska

Jeśli planujecie dzierżawę sprzętu do biura, to firma A4 Polska przygotowała dla was atrakcyjne promocje. Oferowane pakiety obejmują nie tylko dzierżawę, ale także kompleksowy monitoring urządzeń biurowych. A wszystko już od 119 zł netto miesięcznie.

Konica Minolta Bizhub C224E Smart Scan Light

Polecamy wynajem nowoczesnego urządzenia wielofunkcyjnego Konica Minolta Bizhub C224E Smart Scan Light z usługą monitoringu już za 199 zł miesięcznie. W ramach pakietu znajduje się dzierżawa wysokiej jakości sprzętu z funkcją drukarki, ksero, faksu i skanera. Urządzenie drukuje z prędkością 22 stron na minutę, a do tego skanuje dwustronny dokument w jednym cyklu. Sprzęt sprawdzi się doskonale w każdej firmie, znakomicie optymalizując proces kopiowania i wydruku.

Monitoring Comfort Plus

Całość oferty uzupełnia pakiet OPS, czyli Monitoring Comfort Plus, obejmujący pełną obsługę urządzeń biurowych, optymalizację ich działania oraz automatyzację zgłoszeń serwisowych. Dzięki tej usłudze nie musicie się martwić, że pracownicy zapomną zgłosić usterkę. Ponadto monitoring umożliwia nadzór nad stanem technicznym całego sprzętu oraz poszczególnych materiałów eksploatacyjnych. W ten sposób odpowiednie części zostaną wymienione zanim ktokolwiek zdąży zauważyć ich zużycie.

Konica Minolta Bizhub C253

Mniejszym firmom oferujemy dzierżawę urządzenia poleasingowego Konica Minolta Bizhub C253, także w pakiecie z wyżej opisanym monitoringiem w atrakcyjnej cenie 119 zł netto miesięcznie. Oferowany sprzęt posiada funkcje kopiowania, drukowania, skanowania, wysyłania i odbierania faksu. Doskonale sprawdza się w przypadku małych i średnich nakładów dokumentów. Posiada funkcję kolorowego wydruku.

Promocje firmy A4 Polska dedykowane są firmom, które pragną oszczędzić na zakupie sprzętu biurowego. Oferowane przez nas urządzenia cechują się łatwością użytkowania, bezawaryjnością i wielofunkcyjnością. Ich wynajem znakomicie usprawni funkcjonalnie niejednego biura, a niskie koszty usatysfakcjonują właścicieli. Dzierżawa kserokopiarek i drukarek z A4 Polska to prosty sposób na zapewnienie pracownikom wysokiej jakości sprzętu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Leave A Comment