A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Niewiele miejsca, a potrzeby duże! Wybieramy drukarki do małych biur

Przepisy BHP dokładnie określają minimalną powierzchnię, którą można zaaranżować jako pomieszczenie biurowe. Nie da się ukryć, że to minimum wymaga wielu starań, by tę przestrzeń zaaranżować w odpowiedni sposób.

213 m3 wolnej objętości pomieszczenia oraz co najmniej 2 m2 wolnej powierzchni podłogi (niezajętej przez urządzenia techniczne oraz inne sprzęty), to właśnie minimum określone przez przepisy BHP (Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy z 26 września 1997). Chociaż w biurze większych urządzeń (takich jak kserokopiarki, faksy i drukarki) raczej nie potrzebujemy w bardzo dużej ilości, to jednak zajmują one sporo miejsca. Jak poradzić sobie z aranżacją biura tak, by nie naruszać przepisów oraz by pracownicy czuli się w biurze komfortowo?

Duże i ważne? Może być mniejsze!

Nie da się ukryć, że jednym z największych i najistotniejszych sprzętów, które są w każdym profesjonalnym biurze, jest kserokopiarka. Niecały metr wysokości i ponad pół metra szerokości? To rozwiązanie dla tych, którzy mogą cieszyć się przestronniejszym biurem. Ci, którzy nie mają takich warunków pracy, mogą jednak skorzystać z niezwykłej oferty wiodącego na rynku producenta cyfrowych urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek i innych biurowych materiałów eksploatacyjnych. Chodzi oczywiście o japońską firmę Konica Minolta.

Wysoka jakość i efektywność

W swojej ofercie Konica Minolta ma kompaktowe modele drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, które doskonale sprawdzą się jako rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Wśród modeli wartych uwagi znajduje się na pewno monochromatyczna drukarka laserowa Konica Minolta Bizhub 20P. Ten niewielki sprzęt gwarantuje wysoką jakość druku. Ponadto jest energooszczędny, a więc przyjazny nie tylko dla naszego portfela, ale także dla środowiska.

3

Większe możliwości daje oczywiście sprzęt wielofunkcyjny. On także doskonale sprawdzi się w małych przestrzeniach. Konica Minolta oferuje przynajmniej cztery takie modele: Bizhub 226, Bizhub 266, Bizhub 164 oraz Bizhub 165. Te urządzenia spełniają funkcję centrum łączności, drukując i kopiując, a także wysyłając i odbierając faksy. Proste i intuicyjne w obsłudze doskonale sprawdzą się nawet przy dużej ilości zadań i wysokim stopniu eksploatacji.

4

Jak widać, sprzęt wysokiej jakości nie musi zabierać wiele miejsca w biurze. Kompaktowe urządzenia mogą być tak samo niezawodne, jak te duże.

Leave A Comment