A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Jaki sprzęt do druku produkcyjnego?

Praca w drukarni wymaga odpowiedniego sprzętu, który pozwoli zaoszczędzić czas, a przy tym będzie spełniał wysokie wymagania pracowników, jak i ich klientów. Zwykłe urządzenia do druku na pewno nie sprawdzą się w miejscu pracy, w którym wymagany jest szybki czas realizacji zadań. Dlatego też Konica Minolta, renomowany dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, oferuje urządzenia do druku produkcyjnego, dostosowane do różnorodnych potrzeb potencjalnych klientów.

W ofercie produktów Konica Minolta można znaleźć wiele modeli i serii urządzeń obejmujących pełen zakres dziedzin cyfrowego druku obrazu. Niezależnie od wybranego produktu, Konica Minolta jest gwarantem doskonałej jakości przetwarzania cyfrowego.

Czarno-białe i w kolorze

2A4 Polska oferuje Państwu urządzenia Konica Minolta z serii Bizhub PRO i Bizhub PRESS. W pierwszej serii znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia produkcyjne do druku monochromatycznego, które cechują się szybkością pracy, wszechstronnością i solidnością wykonania. W zależności od zapotrzebowania produkcyjnego polecamy różne urządzenia.

Wybitną wydajność gwarantuje model Konica Minolta Bizhub 1250 z prędkością druku wynoszącą aż 125 stron na minutę w formacie A4, a 70 stron na minutę w formacie A3.

Ulepszony model Bizhub Press 1250P może zostać zintegrowany z różnymi rozwiązaniami workflow celem zapewnienia wydajniejszego zarządzania kolejkami druku, jak również dostarczania informacji do systemów kontroli kosztów.

Urządzenia z serii PRESS umożliwiają najwyższej jakości druk kolorowy. Cieszące się niezwykłą popularnością jest m.in. urządzenie Bizhub PRESS C1060, które łączy w sobie wysoką prędkość kolorowego druku produkcyjnego oraz szeroką gamę profesjonalnych zintegrowanych funkcji wykańczania.

 

Warto zapoznać się z całą ofertą urządzeń do druku produkcyjnego sklepu A4 Polska. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie – nasi specjaliści doskonale znają możliwości każdego z urządzeń, z chęcią więc o nich opowiedzą i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Oferta specjalna

3

Warto także przeglądać ofertę urządzeń produkcyjnych pod kątem promocji. A4 Polska dba o komfort finansowy swoich klientów, dlatego też nierzadko proponuje urządzenia w niższych, niezwykle atrakcyjnych cenach. Aktualnie przecenionym urządzeniem do druku produkcyjnego jest Konica Minolta Bizhub PRO C5501 z możliwością druku kolorowego (55 stron na minutę). Zaawansowany technologicznie system przetwarzania barw zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów pracujących w zakładach poligraficznych. Niezawodność druku, intuicyjna obsługa, ekonomiczne użytkowanie – Bizhum PRO C5501 to okazja, z której naprawdę warto skorzystać! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Leave A Comment