A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Dzierżawa kserokopiarki – czy warto?

Wynajem kserokopiarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych to coraz częstsze rozwiązanie wybierane przez biura i firmy. Okazuje się bowiem, że dzierżawa ma wiele zalet, którymi przewyższa kupno nowego urządzenia. Poznajcie te najważniejsze.

Zalety dzierżawy kserokopiarki

Głównym atutem dzierżawy kserokopiarek jest znaczne obniżenie kosztów związanych z zakupem. Kupno wysokiej jakości urządzenia wiąże się z dużym kosztem, który zdecydowanie przewyższa możliwości finansowe firm, zwłaszcza tych początkujących.

Do tego dochodzi brak opłat za serwis, naprawy i materiały eksploatacyjne, gdyż w dzierżawę najczęściej wpisane są kompleksowe usługi gwarantujące sprawne funkcjonowanie urządzenia.

Decydując się na wynajem sprzętu, spada z nas również odpowiedzialność za jak najdłuższe działanie urządzenia, co ma miejsce, gdy jesteśmy jego właścicielami. W przypadku dzierżawy, to firmie świadczącej usługi zależy na żywotności kserokopiarki. Z kolei, jeśli urządzenie ulegnie wyeksploatowaniu, serwis obejmuje dostarczenie do biura w pełni sprawnego sprzętu.

W ten sposób zawsze będziemy mieć w firmie działającą kopiarkę, której wszelkie awarie będą w jak najszybszy sposób usuwane.

Jak wybrać odpowiednią firmę?

Wybierając firmę oferującą wynajem kserokopiarek, najlepiej najpierw sprawdzić jej renomę. W dobie Internetu nie jest to trudne. Bardzo łatwo dotrzemy do opinii klientów korzystających z ich usług i na tej podstawie możemy stwierdzić, czy warto wchodzić z nimi we współpracę.

Istotnym elementem jest również sprzęt, jaki firma udostępnia. Ważne by były to urządzenia renomowanych marek cechujących się wysokiej jakości wyrobami. Firma A4 Polska oferuje swoim klientom wyłącznie sprawdzony sprzęt m. in. kopiarkę Konica Minolta Bizhub czy Lexmark.

Ponadto warto zainteresować się dodatkowymi usługami, jakie firma wynajmująca oferuje oraz dowiedzieć się, czy serwis i eksploatacja są wliczone w cenę wynajmu sprzętu. Tylko w takim przypadku bowiem dzierżawa jest dla klienta bardziej opłacalna niż zakup nowego bądź używanego sprzętu.

Leave A Comment