A4 Polska

A4 Polska quote
Bez kategorii

Bizhub C458 – biurowe urządzenie wielofunkcyjne

Obecnie rynek urządzeń biurowych oferuje mnóstwo różnorodnych sprzętów: drukarek, kopiarek, skanerów czy faksów. Każde z nich ma swoje zalety, co utrudnia podjęcie ostatecznej decyzji. My polecamy Konica minolta Bizhub C458, który sprawdzi się świetnie w biurowej przestrzeni. Dlaczego warto zainwestować w to urządzenie?

Istotną zaletą tego sprzętu jest jego wysoka wydajność i dobry czas wydruku (A4 w czerni i w kolorze: do 45 str./min., a wydruk A3 w czerni i w kolorze: do 45 str./min.). Jednak nie tylko te cechy sprawiają, że urządzenie wyprodukowane przez firmę Konica minolta jest popularnym urządzeniem biurowym.

Nowe funkcje

Seria Bizhub, do której zalicza się model C458 posiada nowe, niewykorzystywane wcześniej funkcje. O czym mowa? Otóż właśnie w tej serii został wprowadzony panel dotykowy o przekątnej 10,1 cala ułatwiający obsługę sprzętu. Interfejs można dostosować do zadań wykonywanych w firmie, co zwiększa wydajność pracowników i pozwala zaoszczędzić ich czas. Zastosowano także wydajniejszy procesor.

Pojemność sprzętu

Szybki i pojemny podajnik ułatwia skanowanie czy kopiowanie dużych ilości dokumentów. Co więcej, możliwe jest nawet podwójne skanowanie. Przy większym nakładzie drukowanych materiałów istnieje ryzyko pobierania wielu arkuszy w tym samym czasie, co może przyczynić się do zacięcia papieru w drukarce czy nieodpowiedniego wydruku. W tym modelu wykorzystano jednak czujniki ultradźwiękowe, które kontrolują obieg dokumentów zapobiegając jednocześnie powyższej sytuacji.

Połączenie ze sprzętami mobilnymi

Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie. Dzięki temu możliwe jest łączenie kserokopiarki z telefonem komórkowym i drukowania potrzebnych dokumentów z urządzeń przenośnych w dowolnym momencie z różnych miejsc. Do połączenia sprzętów można wykorzystywać również technologię NFC.

Konica Minolta Bizhub C458 jest świetnym sprzętem nadającym się m.in. do działów prawnych czy finansowych, gdzie urządzenie wielofunkcyjne jest intensywnie eksploatowane. Dzięki prostej obsłudze i funkcjonalności usprawni obieg dokumentów w praktycznie każdej firmie.

Leave A Comment